3.872,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 377mm | Dužina 2 [mm]: 622mm | Prečnik otvora [mm]: 25mm | Prečnik klipnjače [mm]: 12mm | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: 4 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK471 | Težina [kg]: PK333kg | Dužina pakovanja [cm]: 1cm | Širina pakovanja [cm]: 6cm | Visina pakovanja [cm]: 60cm | Spart line kod: mrg1074 | GTIN: 5412096523519
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 377mm |
| Dužina 2 [mm] | 622mm |
| Prečnik otvora [mm] | 25mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 12mm |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | 4 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK471 |
| Težina [kg] | PK333kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 1cm |
| Širina pakovanja [cm] | 6cm |
| Visina pakovanja [cm] | 60cm |
| Spart line kod | mrg1074 |
| GTIN | 5412096523519 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 48530-0D180 (TOYOTA) 485300D180 (TOYOTA) 485300D310 (TOYOTA) 485300D440 (TOYOTA) 485300D450 (TOYOTA) 485300D480 (TOYOTA) 485300D840 (TOYOTA) 485300D850 (TOYOTA) 485300D890 (TOYOTA) 485300D891 (TOYOTA) 485300DA00 (TOYOTA) 485300DA10 (TOYOTA) 485300DA11 (TOYOTA) 485300DA20 (TOYOTA) 485300DA21 (TOYOTA) 485300DA60 (TOYOTA) 485300DF20 (TOYOTA) 485300DF21 (TOYOTA) 485300DF22 (TOYOTA) 48530-52B00 (TOYOTA) 4853052G10 (TOYOTA) 4853052G20 (TOYOTA) |
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130) 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130_, KSP130) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.3 (NSP130_, NSP130) 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.4 D (NLP130_, NLP130) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.5 (NSP131_) 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P13_) 1.5 Hybrid (NHP130_, NHP130) 74 KW 101 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2010/12 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.0 VVT-i (KSP90_, KSP90R) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.3 VVT-i (SCP90_, SCP90R) 64 KW 87 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.33 VVT-i (NSP90_, NSP90R) 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.33 VVT-i (NSP90_, NSP90R) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.4 D-4D (NLP90_, NLP90R) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P9_) 1.8 VVTi (ZSP90_, ZSP90R) 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2014/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.3 VVTi (NSP130) 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.4 D4d (NLP130) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.5 Hybrid (NHP130) 74 KW 101 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| TOYOTA YARIS Sanduk/Hatchback (_P13_) 1.5 VVTi (NSP131) 82 KW 111 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/10 do 2020/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |