5.841,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 445mm | Dužina 2 [mm]: 676mm | Prečnik otvora [mm]: 25mm | Prečnik klipnjače [mm]: 12mm | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 2cm | Širina pakovanja [cm]: 60cm | Visina pakovanja [cm]: 7cm | Spart line kod: mrg1116 | GTIN: 5412096500008
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 445mm |
| Dužina 2 [mm] | 676mm |
| Prečnik otvora [mm] | 25mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 12mm |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 2cm |
| Širina pakovanja [cm] | 60cm |
| Visina pakovanja [cm] | 7cm |
| Spart line kod | mrg1116 |
| GTIN | 5412096500008 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 71747567 (FIAT) 71747583 (FIAT) 71747584 (FIAT) 4180079J00 (SUZUKI) 4180079J01 (SUZUKI) 4180079J20 (SUZUKI) 4180079J21 (SUZUKI) 4180079J22 (SUZUKI) |
| FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet 4x4 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet 4x4 99 KW 135 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet 99 KW 135 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 (RW 415) 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW415, YA11S) 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT 4x4 (RW 415) 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVTi (YA11S) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW416D) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW416, YA21S) 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW416, YA21S) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW419D) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 (RW419D) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS (RW420D) 99 KW 135 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS 4x4 (RW420D) 99 KW 135 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SUZUKI SX4 Sedan (GY, RW) 1.6 (RW416) 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SX4 Sedan (GY, RW) 1.6 (RW416) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |