638,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 255mm | Dužina 2 [mm]: 239mm | Širina [mm]: 127mm | Visina [mm]: 45mm | Oblik: pravougaoni | Spart line kod: cochy12266 | GTIN: 5055181543988
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 255mm |
| Dužina 2 [mm] | 239mm |
| Širina [mm] | 127mm |
| Visina [mm] | 45mm |
| Oblik | pravougaoni |
| Spart line kod | cochy12266 |
| GTIN | 5055181543988 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 28113-1C500 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 60 KW 82 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 77 KW 106 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |