1.298,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 307mm | Širina [mm]: 184mm | Visina [mm]: 53mm | Oblik: pravougaoni | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: cochn12899 | GTIN: 5055181521641
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 307mm |
| Širina [mm] | 184mm |
| Visina [mm] | 53mm |
| Oblik | pravougaoni |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | cochn12899 |
| GTIN | 5055181521641 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 17220-P0A-000 (HONDA) 17220-P0A-A00 (HONDA) 17220-POA-000 (HONDA) |
| HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i (CD4) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/06 do 1997/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S (CD4) 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/06 do 1997/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.2 i (CD5) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/06 do 1997/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR (CD6) 116 KW 158 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/06 do 1997/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |
| HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/04 do 1998/02 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/04 do 1998/02 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |
| HONDA ACCORD V Kupe (CD) 2.0 (CD9) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/04 do 1998/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA ACCORD V Kupe (CD) 2.2 i ES (CD7) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/04 do 1998/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |
| HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/06 do 2004/06 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA5) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/06 do 2004/06 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |