1.023,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 304mm | Širina [mm]: 183mm | Visina [mm]: 44mm | Oblik: pravougaoni | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: cochn12859 | GTIN: 5055181538113
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 304mm |
| Širina [mm] | 183mm |
| Visina [mm] | 44mm |
| Oblik | pravougaoni |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | cochn12859 |
| GTIN | 5055181538113 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 17220RSRE00 (HONDA) |
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) 73 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2.2 CTDi (FK3) 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) 148 KW 201 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | COMLINE |