638,00 RSD
Proizvođač: CHAMPION | Dužina [mm]: 287mm | Širina [mm]: 156mm | Visina [mm]: 43mm | Vrsta pakovanja: Kutija | Dužina 1 [mm]: 276mm | Širina 1 [mm]: 146mm | Širina 2 [mm]: 143mm | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina pakovanja [cm]: 28cm | Širina pakovanja [cm]: 8cm | Visina pakovanja [cm]: 16cm | Spart line kod: fccaf100693p | GTIN: 4044197758371
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 287mm |
| Širina [mm] | 156mm |
| Visina [mm] | 43mm |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Dužina 1 [mm] | 276mm |
| Širina 1 [mm] | 146mm |
| Širina 2 [mm] | 143mm |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina pakovanja [cm] | 28cm |
| Širina pakovanja [cm] | 8cm |
| Visina pakovanja [cm] | 16cm |
| Spart line kod | fccaf100693p |
| GTIN | 4044197758371 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1030 652 (FORD) 1050 705 (FORD) 1050705 (FORD) 97 KB 9601 AB (FORD) 97 KX 9601 AB (FORD) |
| FORD KA (RB_) 1.3 i 36 KW 49 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/09 do 2008/11 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | CHAMPION | ||||||
| FORD KA (RB_) 1.3 i 37 KW 50 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/09 do 2008/11 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | CHAMPION | ||||||
| FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/09 do 2008/11 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | CHAMPION | ||||||
| FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW 70 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/09 do 2008/11 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | CHAMPION | ||||||
| FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/09 do 2008/11 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | CHAMPION |