979,00 RSD
Proizvođač: BLUE PRINT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 233mm | Širina [mm]: 142mm | Visina [mm]: 57mm | Težina [kg]: 0kg | Poštovati informaciju o servisiranju: 186 | Spart line kod: bpadl142212 | GTIN: 5050063236293
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 233mm |
| Širina [mm] | 142mm |
| Visina [mm] | 57mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Poštovati informaciju o servisiranju | 186 |
| Spart line kod | bpadl142212 |
| GTIN | 5050063236293 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 51885139 (FIAT) |
| FIAT 500L (351_, 352_) 0.9 (199LYC1B) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) 63 KW 86 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199.LYM11, 199.LYM1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11) 62 KW 84 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) 88 KW 120 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYD1B) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT | ||||||
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/09 | Sistem za dovod vazduha | Filter za vazduh | BLUE PRINT |