770,00 RSD
Proizvođač: MEAT & DORIA | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 51mm | Ø usisnog otvora [mm]: 7mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 8mm | Visina [mm]: 90mm | za OE broj (broj originalnog rezervnog dela): 2330087705 | Spart line kod: lp4268 | GTIN:
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 51mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 7mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 8mm |
| Visina [mm] | 90mm |
| za OE broj (broj originalnog rezervnog dela) | 2330087705 |
| Spart line kod | lp4268 |
| GTIN | |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 2330087705 (DAIHATSU) |
| DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 37 KW 50 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1977/10 do 1984/05 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA | ||||||
| DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 38 KW 52 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1977/10 do 1984/05 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA |
| DAIHATSU SPARCAR Autobus (S7_) 0.8 (S70) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1982/07 do 1986/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA | ||||||
| DAIHATSU SPARCAR Autobus (S7_) 1.0 (S75) 33 KW 45 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1982/07 do 1986/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA |
| DAIHATSU SPARCAR Sanduk (S7_) 0.8 (S70) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1982/07 do 1986/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA | ||||||
| DAIHATSU SPARCAR Sanduk (S7_) 1.0 (S75) 33 KW 45 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1982/07 do 1986/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MEAT & DORIA |