7.139,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Visina [mm]: 158mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 93mm | Ø usisnog otvora [mm]: 7mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 7mm | SVHC: 12060-00-3; olovo titanijum trioksid | Spart line kod: mnwk9039 | GTIN: 4011558079260
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Visina [mm] | 158mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 93mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 7mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 7mm |
| SVHC | 12060-00-3; olovo titanijum trioksid |
| Spart line kod | mnwk9039 |
| GTIN | 4011558079260 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 16400-BB50A (NISSAN) 16400-BB51A (NISSAN) |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 76 KW 103 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 78 KW 106 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 84 KW 114 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi 96 KW 130 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi Pogon na svim točkovima 96 KW 130 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi Pogon na svim točkovima 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 Pogon na svim točkovima 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER |