2.805,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter sa navojem | Visina [mm]: 140mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 106mm | Dimenzija navoja ulaza: M36x1.5 | Dimenzija navoja izlaza: M16x1.5 | Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena [mm]: 62mm | Spoljni prečnik zaptivnog prstena [mm]: 72mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mnwk1123/1 | GTIN: 4011558904609
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa navojem |
| Visina [mm] | 140mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 106mm |
| Dimenzija navoja ulaza | M36x1.5 |
| Dimenzija navoja izlaza | M16x1.5 |
| Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena [mm] | 62mm |
| Spoljni prečnik zaptivnog prstena [mm] | 72mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mnwk1123/1 |
| GTIN | 4011558904609 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 13 32 1 761 278 (BMW) 13 32 2 241 303 (BMW) |