2.882,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkom | Visina [mm]: 142mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 39mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 83mm | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 39mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mnpu936/2x | GTIN: 4011558682507
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkom |
| Visina [mm] | 142mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 39mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 83mm |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 39mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mnpu936/2x |
| GTIN | 4011558682507 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 1K0 127 177 (VAG) 1K0 127 177 A (VAG) 1K0 127 400 C (VAG) 1K0 127 400 E (VAG) 1K0 127 400 K (VAG) 1K0 127 434 (VAG) 1K0 127 434 A (VAG) |
| Može biti zamenjen delovima sa brojevima | PU 936/4 x |