2.783,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 105mm | Visina [mm]: 82mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 5mm | Dužina pakovanja [cm]: 21cm | Širina pakovanja [cm]: 10cm | Neto težina [g]: 8g | Visina pakovanja [cm]: 10cm | Spart line kod: knkx505d | GTIN: 4009026958490
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 105mm |
| Visina [mm] | 82mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 5mm |
| Dužina pakovanja [cm] | 21cm |
| Širina pakovanja [cm] | 10cm |
| Neto težina [g] | 8g |
| Visina pakovanja [cm] | 10cm |
| Spart line kod | knkx505d |
| GTIN | 4009026958490 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 8980363210 (ISUZU) 8981499820 (ISUZU) |
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 57 KW 77 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS54) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86_) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD (TFR85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |