4.576,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Prečnik [mm]: 55mm | Visina [mm]: 274mm | Ø usisnog otvora [mm]: 8mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 8mm | Visina pakovanja [cm]: 28cm | Neto težina [g]: 1g | Dužina pakovanja [cm]: 283cm | Širina pakovanja [cm]: 6cm | Spart line kod: knkl473 | GTIN: 4009026507568
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Prečnik [mm] | 55mm |
| Visina [mm] | 274mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 8mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 8mm |
| Visina pakovanja [cm] | 28cm |
| Neto težina [g] | 1g |
| Dužina pakovanja [cm] | 283cm |
| Širina pakovanja [cm] | 6cm |
| Spart line kod | knkl473 |
| GTIN | 4009026507568 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 16126765756 (BMW) 6765756 (BMW) |
| BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW 184 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 3.0 d 160 KW 218 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW 231 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW 286 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.4 i 235 KW 320 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW 347 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| BMW X5 (E53) 4.8 is 265 KW 360 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/01 do 2006/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |