1.166,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Uložak filtera | Visina [mm]: 99mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 75mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 14mm | Spart line kod: coeff208 | GTIN: 5055339161378
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Visina [mm] | 99mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 75mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 14mm |
| Spart line kod | coeff208 |
| GTIN | 5055339161378 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 8Z0 127 435A (AUDI) 8Z0 127 435B (AUDI) 8Z0 198 567 (AUDI) |
| AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI 45 KW 61 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/02 do 2005/08 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| AUDI A2 (8Z0) 1.4 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/02 do 2005/08 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/02 do 2005/08 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/02 do 2005/08 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/02 do 2005/08 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |