1.947,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Visina [mm]: 105mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 70mm | Ø usisnog otvora [mm]: 8mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 8mm | Spart line kod: coeff051 | GTIN: 5055181519600
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Visina [mm] | 105mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 70mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 8mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 8mm |
| Spart line kod | coeff051 |
| GTIN | 5055181519600 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 15410-72F00 (SUZUKI) 15410-72F01 (SUZUKI) |
| SUZUKI ALTO IV (EF, SH410_) 1.0 (SH410) 39 KW 53 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/10 do 2002/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |
| SUZUKI ALTO V (HA12_, HA23_, HA22_) 1.0 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/10 do 2014/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |
| SUZUKI ALTO VI (FF, HA24_) 1.1 (RF410) 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/09 do 2009/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |