1.111,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina [mm]: 195mm | Širina [mm]: 145mm | Visina [mm]: 30mm | Preporučeni interval zamene [km]: 20.000km | Dužina pakovanja [cm]: 15cm | Visina pakovanja [cm]: 6cm | Neto težina [g]: 20g | Širina pakovanja [cm]: 1cm | Spart line kod: knla1174 | GTIN: 4009026978399
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina [mm] | 195mm |
| Širina [mm] | 145mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Preporučeni interval zamene [km] | 20.000km |
| Dužina pakovanja [cm] | 15cm |
| Visina pakovanja [cm] | 6cm |
| Neto težina [g] | 20g |
| Širina pakovanja [cm] | 1cm |
| Spart line kod | knla1174 |
| GTIN | 4009026978399 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | B000975480 (CITROËN) B000975480 (PEUGEOT) 87139YZZ46 (TOYOTA) 88508YV010 (TOYOTA) |
| CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 68 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/04 do 2021/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.2 VTi 82 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/04 do 2021/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |
| PEUGEOT 108 1.0 VTi 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| PEUGEOT 108 1.0 VTi 72 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| PEUGEOT 108 1.2 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |
| TOYOTA AYGO (_B4_) 1.0 (KGB40) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| TOYOTA AYGO (_B4_) 1.0 VVTi (KGB40) 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |