671,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 220mm | Širina [mm]: 210mm | Visina [mm]: 20mm | Spart line kod: coekf426 | GTIN: 5055590863004
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 220mm |
| Širina [mm] | 210mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| Spart line kod | coekf426 |
| GTIN | 5055590863004 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 98008442 (GMC) 8973561270 (ISUZU) 8-98008442-0 (ISUZU) 97356127 (ISUZU) |
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 57 KW 77 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS54) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86_) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD (TFR85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |