1.012,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 288mm | Širina [mm]: 81mm | Visina [mm]: 19mm | Spart line kod: coekf308 | GTIN: 5055339181444
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 288mm |
| Širina [mm] | 81mm |
| Visina [mm] | 19mm |
| Spart line kod | coekf308 |
| GTIN | 5055339181444 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 97133-1J000 (HYUNDAI) 97133-1J000AT (HYUNDAI) |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.1 CRDi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 57 KW 78 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi 94 KW 128 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/08 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |