1.485,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 290mm | Širina [mm]: 176mm | Visina [mm]: 30mm | Spart line kod: coekf290 | GTIN: 5055339112233
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 290mm |
| Širina [mm] | 176mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Spart line kod | coekf290 |
| GTIN | 5055339112233 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 96327366 (CHEVROLET) 96296618 (DAEWOO) 96327366 (DAEWOO) EC96327366 (DAEWOO) |
| CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 105 KW 144 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/06 do 2011/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 94 KW 128 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/06 do 2011/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/06 do 2011/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 D 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/06 do 2011/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.5 115 KW 156 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/06 do 2011/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| CHEVROLET EVANDA 2.0 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.0 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |