759,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 247mm | Širina [mm]: 99mm | Visina [mm]: 17mm | Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.): EKF337A-2 | Spart line kod: coekf269 | GTIN: 5055339111991
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 247mm |
| Širina [mm] | 99mm |
| Visina [mm] | 17mm |
| Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.) | EKF337A-2 |
| Spart line kod | coekf269 |
| GTIN | 5055339111991 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | D65161J6X (MAZDA) D651-61-J6X (MAZDA) D651-61-J6X9A (MAZDA) |
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 BiFuel 55 KW 75 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 MZR (DE3FS) 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.4 MZR-CD 50 KW 68 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) 76 KW 103 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 MZR (DE5FS) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |