1.045,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 245mm | Širina [mm]: 204mm | Visina [mm]: 19mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coekf217 | GTIN: 5055181561159
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 245mm |
| Širina [mm] | 204mm |
| Visina [mm] | 19mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coekf217 |
| GTIN | 5055181561159 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 27893-6F600 (NISSAN) 27893-6F600KE (NISSAN) |
| NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/01 do 2007/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/01 do 2007/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V (HK11) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/01 do 2007/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V (AK11) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1992/01 do 2007/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D 42 KW 57 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1992/01 do 2007/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |