1.243,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 146mm | Širina [mm]: 123mm | Visina [mm]: 24mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coekf138 | GTIN: 5055181560268
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 146mm |
| Širina [mm] | 123mm |
| Visina [mm] | 24mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coekf138 |
| GTIN | 5055181560268 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 6411 8363 274 (BMW) 6431 2339 892 (BMW) 6431 8363 274 (BMW) 6431 9071 933 (BMW) |
| BMW 3 Compact (E36) 316 g 75 KW 102 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 316 i 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 316 i 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 318 tds 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW 170 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/01 do 2000/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |