4.702,50 RSD
Proizvođač: BLIC | Strana ugradnje: obostrano | Strana ugradnje: pozadi desno | Širina [mm]: 550mm | Širina [mm]: 1.005mm | Visina [mm]: 540mm | Spart line kod: 6601-03-410007P | GTIN: 5901655476750
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Strana ugradnje | obostrano |
| Strana ugradnje | pozadi desno |
| Širina [mm] | 550mm |
| Širina [mm] | 1.005mm |
| Visina [mm] | 540mm |
| Spart line kod | 6601-03-410007P |
| GTIN | 5901655476750 |
| Na stanju | 4 |