8.360,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 364mm | Dužina 2 [mm]: 519mm | Prečnik otvora [mm]: 32mm | Prečnik klipnjače [mm]: 22mm | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK306 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 1cm | Širina pakovanja [cm]: 57cm | Visina pakovanja [cm]: 1cm | Spart line kod: mrv4303a | GTIN: 5412096163623
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 364mm |
| Dužina 2 [mm] | 519mm |
| Prečnik otvora [mm] | 32mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 22mm |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK306 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 1cm |
| Širina pakovanja [cm] | 57cm |
| Visina pakovanja [cm] | 1cm |
| Spart line kod | mrv4303a |
| GTIN | 5412096163623 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1518923 (FORD) 1518924 (FORD) 1518926 (FORD) 1520657 (FORD) 1520658 (FORD) 2T1418045AJ (FORD) 2T1418045BK (FORD) 2T1418045DE (FORD) 2T1418B038BA (FORD) 2T1418B038BB (FORD) 2T1418B038CA (FORD) 2T1418B038CB (FORD) 2T1418B038DA (FORD) 2T1418B039BA (FORD) 2T1418B039BB (FORD) 2T1418B039CA (FORD) 2T1418B039CB (FORD) 2T1418B039DA (FORD) 2T1418K001BJ (FORD) 2T1418K001BK (FORD) 2T1418K001DE (FORD) 4367084 (FORD) 4375745 (FORD) 4377108 (FORD) 4386258 (FORD) 4401612 (FORD) 4408461 (FORD) 4408462 (FORD) 4419217 (FORD) 4419218 (FORD) 4436437 (FORD) 4436438 (FORD) 4436439 (FORD) 4436440 (FORD) 4436442 (FORD) 4436443 (FORD) 4436445 (FORD) |
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |