4.521,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak ulja | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica gore | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 208mm | Dužina 2 [mm]: 338mm | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK126 | Težina [kg]: 1kg | Dužina pakovanja [cm]: 5cm | Širina pakovanja [cm]: 60cm | Visina pakovanja [cm]: 7cm | Spart line kod: mrr3472 | GTIN: 5412096479519
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak ulja |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 208mm |
| Dužina 2 [mm] | 338mm |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK126 |
| Težina [kg] | 1kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 5cm |
| Širina pakovanja [cm] | 60cm |
| Visina pakovanja [cm] | 7cm |
| Spart line kod | mrr3472 |
| GTIN | 5412096479519 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 46412035 (FIAT) 46420463 (FIAT) 46437781 (FIAT) 46517320 (FIAT) 46786488 (FIAT) 46819367 (FIAT) 46819368 (FIAT) 7705508 (FIAT) |
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 23 KW 31 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 22 KW 30 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 29 KW 40 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 30 KW 41 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FIAT SEICENTO / 600 Sanduk/Hatchback (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/01 do 2010/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |