8.206,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | broj proizvoda za proizvod u paru: G8623 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK305 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK140 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 41cm | Širina pakovanja [cm]: 57cm | Visina pakovanja [cm]: 1cm | Spart line kod: mrg8624 | GTIN: 5412096761034
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G8623 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK305 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK140 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 41cm |
| Širina pakovanja [cm] | 57cm |
| Visina pakovanja [cm] | 1cm |
| Spart line kod | mrg8624 |
| GTIN | 5412096761034 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 52017965 (FIAT) 52017967 (FIAT) 52043693 (FIAT) 52043694 (FIAT) 52044326 (FIAT) 52045728 (FIAT) 52056449 (FIAT) 52056450 (FIAT) 52056451 (FIAT) 52059415 (FIAT) 52059416 (FIAT) 52059417 (FIAT) 52061665 (FIAT) 52061666 (FIAT) 52076437 (FIAT) 52076438 (FIAT) 52076439 (FIAT) 52117159 (FIAT) 52117160 (FIAT) 52117163 (FIAT) 52170560 (FIAT) 52170562 (FIAT) 52170564 (FIAT) 52170565 (FIAT) |
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.3 D (356HXH1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B, 357) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.4 (356HXF1B) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.4 LPG (356HXF1B) 88 KW 120 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.6 (356HXE11) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.6 D (356HXG11) 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.6 D (356HXG1B, 356HXG11) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.3 D (356WXH1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 (356WXA1B) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 (356WXF1B) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 LPG (356WXF1B) 88 KW 120 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.6 (356WXE11) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.6 D (356WXG11) 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.6 D (356WXG1B) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.3 D (356SXB1A, 356SXH1A, 356SXD1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.4 LPG (356SXF1B) 88 KW 120 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.6 (356SXE11) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.6 D (356SXG1B) 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.6 D (356SXG1B) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |