8.184,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | broj proizvoda za proizvod u paru: G8622 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 77cm | Širina pakovanja [cm]: 57cm | Visina pakovanja [cm]: 5cm | Spart line kod: mrg8621 | GTIN: 5412096760082
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G8622 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 77cm |
| Širina pakovanja [cm] | 57cm |
| Visina pakovanja [cm] | 5cm |
| Spart line kod | mrg8621 |
| GTIN | 5412096760082 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 13453354 (OPEL) 13453360 (OPEL) 13453372 (OPEL) 13453378 (OPEL) 39039564 (OPEL) 39039567 (OPEL) 39039568 (OPEL) 39039572 (OPEL) 39039574 (OPEL) 39080272 (OPEL) 39097908 (OPEL) 39136049 (OPEL) 39136050 (OPEL) 39136052 (OPEL) 13453354 (VAUXHALL) 13453360 (VAUXHALL) 13453372 (VAUXHALL) 13453378 (VAUXHALL) 39039564 (VAUXHALL) 39039567 (VAUXHALL) 39039568 (VAUXHALL) 39039572 (VAUXHALL) 39039574 (VAUXHALL) 39136049 (VAUXHALL) 39136050 (VAUXHALL) 39136052 (VAUXHALL) |
| OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K (B16) 1.6 Turbo (68) 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/06 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| OPEL ASTRA K Sanduk/Hatchback 1.6 CDTI 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 (35) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 Turbo (35) 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/11 do 2022/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |