6.138,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 350mm | Dužina 2 [mm]: 520mm | Prečnik otvora [mm]: 32mm | Prečnik klipnjače [mm]: 22mm | broj proizvoda za proizvod u paru: G8090 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK484 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK282 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 5cm | Širina pakovanja [cm]: 51cm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Spart line kod: mrg8089 | GTIN: 5412096505027
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 350mm |
| Dužina 2 [mm] | 520mm |
| Prečnik otvora [mm] | 32mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 22mm |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G8090 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK484 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK282 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 5cm |
| Širina pakovanja [cm] | 51cm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Spart line kod | mrg8089 |
| GTIN | 5412096505027 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 96407819 (CHEVROLET) 96407820 (CHEVROLET) 96454522 (CHEVROLET) 96454549 (CHEVROLET) 96561722 (CHEVROLET) 96407820 (DAEWOO) 96561722 (DAEWOO) |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 89 KW 121 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D 89 KW 121 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 2.0 D 89 KW 121 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| CHEVROLET LACETTI Sedan (J200) 1.4 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/03 do 2013/03 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| CHEVROLET NUBIRA Kombi 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Kombi 1.8 89 KW 121 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Kombi 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Kombi 2.0 D 89 KW 121 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| CHEVROLET NUBIRA Sedan 1.4 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Sedan 1.4 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Sedan 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Sedan 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| CHEVROLET NUBIRA Sedan 2.0 D 89 KW 121 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.4 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| DAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| DAEWOO NUBIRA Sedan (J200) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| DAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.6 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| DAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.8 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |