5.995,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 390mm | Dužina 2 [mm]: 544mm | Prečnik otvora [mm]: 30mm | Prečnik klipnjače [mm]: 20mm | broj proizvoda za proizvod u paru: G7306 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK095 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK148 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 3cm | Širina pakovanja [cm]: 51cm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Spart line kod: mrg7305 | GTIN: 5412096479380
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 390mm |
| Dužina 2 [mm] | 544mm |
| Prečnik otvora [mm] | 30mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 20mm |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G7306 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK095 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK148 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 3cm |
| Širina pakovanja [cm] | 51cm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Spart line kod | mrg7305 |
| GTIN | 5412096479380 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 50709078 (FIAT) 50709080 (FIAT) 51857832 (FIAT) 51857834 (FIAT) 51860011 (FIAT) 51860148 (FIAT) 51864795 (FIAT) 51871679 (FIAT) 51872600 (FIAT) 51880026 (FIAT) 51964352 (FIAT) 51964354 (FIAT) 51964356 (FIAT) 1540220 (FORD) 1540221 (FORD) 1540224 (FORD) 1580509 (FORD) 1580510 (FORD) 1580512 (FORD) 1619747 (FORD) 1619748 (FORD) 1619750 (FORD) 1672374 (FORD) 1672375 (FORD) 1672378 (FORD) 9S5118124AA (FORD) 9S5118124AB (FORD) 9S5118124AC (FORD) 9S5118124AD (FORD) 9S5118124BA (FORD) 9S5118124BB (FORD) 9S5118124BC (FORD) 9S5118124BD (FORD) 9S5118124DA (FORD) 9S5118124DB (FORD) 9S5118124DC (FORD) 9S5118124DD (FORD) |
| FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXG1A, 312.AXG11) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXH1A) 48 KW 65 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXM1B) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXN1A) 59 KW 80 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXP1A) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) 51 KW 69 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet (312AXB1A) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet (312AXE1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FIAT 500 C (312_) 0.9 (312AG1A) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXH1A) 48 KW 65 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXM1B) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXN1A, 312AXN11) 59 KW 80 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 0.9 (312AXP1A) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXB1A) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FIAT 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| FORD KA (RU8) 1.2 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/10 do 2016/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| FORD KA (RU8) 1.3 TDCi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/10 do 2016/05 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |