5.247,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 394mm | Dužina 2 [mm]: 557mm | Prečnik otvora [mm]: 30mm | Prečnik klipnjače [mm]: 20mm | broj proizvoda za proizvod u paru: G7274 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK480 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK343 | Težina [kg]: 4kg | Dužina pakovanja [cm]: 51cm | Širina pakovanja [cm]: 8cm | Visina pakovanja [cm]: 18cm | Spart line kod: mrg7273 | GTIN: 5412096538650
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 394mm |
| Dužina 2 [mm] | 557mm |
| Prečnik otvora [mm] | 30mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 20mm |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G7274 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK480 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK343 |
| Težina [kg] | 4kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 51cm |
| Širina pakovanja [cm] | 8cm |
| Visina pakovanja [cm] | 18cm |
| Spart line kod | mrg7273 |
| GTIN | 5412096538650 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 344608 (OPEL) 4709683 (OPEL) 4709685 (OPEL) 4711005 (OPEL) 4711007 (OPEL) 4711487 (OPEL) 93195060 (OPEL) 93195062 (OPEL) 93196638 (OPEL) 93196640 (OPEL) 95507004 (OPEL) 95507178 (OPEL) 4160151KA1 (SUZUKI) 4160162J11 (SUZUKI) 4160162J31 (SUZUKI) 4160163J61 (SUZUKI) 93195060 (VAUXHALL) 93195062 (VAUXHALL) 93196638 (VAUXHALL) 93196640 (VAUXHALL) 95507004 (VAUXHALL) 95507178 (VAUXHALL) |
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 (F68) 48 KW 65 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 (F68) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 LPG (F68) 48 KW 65 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68) 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 LPG (F68) 63 KW 86 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL AGILA (B) (H08) 1.3 CDTI (F68) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/04 do 2014/10 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.0 (A5B310) 48 KW 65 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.0 (A5B310) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 (A5B412) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 VVT (A5B412) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 VVT (A5B412) 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SPLASH (EX) 1.3 CDTI (A5B413D) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 (RS413, ZC11S) 68 KW 92 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 4x4 (RS413, ZD11S) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D) 51 KW 69 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.5 (RS415, ZC21S) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.6 (RS416, RR 416, ZC31S) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |