7.029,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 355mm | Dužina 2 [mm]: 565mm | Prečnik otvora [mm]: 27mm | Prečnik klipnjače [mm]: 18mm | broj proizvoda za proizvod u paru: G15060 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK222 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK143 | Težina [kg]: 3kg | Dužina pakovanja [cm]: 54cm | Širina pakovanja [cm]: 51cm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Spart line kod: mrg15061 | GTIN: 5412096527159
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 355mm |
| Dužina 2 [mm] | 565mm |
| Prečnik otvora [mm] | 27mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 18mm |
| broj proizvoda za proizvod u paru | G15060 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK222 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK143 |
| Težina [kg] | 3kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 54cm |
| Širina pakovanja [cm] | 51cm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Spart line kod | mrg15061 |
| GTIN | 5412096527159 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 5535122651 (HONDA) 5435025700 (HYUNDAI) 5435025750 (HYUNDAI) 5435025800 (HYUNDAI) 5435025850 (HYUNDAI) 5535025100 (HYUNDAI) 5535025101 (HYUNDAI) 5535025150 (HYUNDAI) 5535025151 (HYUNDAI) 5535025500 (HYUNDAI) 5535025550 (HYUNDAI) 5535122101 (HYUNDAI) 5535122102 (HYUNDAI) 5535122151 (HYUNDAI) 5535122152 (HYUNDAI) 5535122651 (HYUNDAI) 5535122652 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 68 KW 92 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDi 60 KW 82 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.6 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2017/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.3 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2017/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2017/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5 CRDi 60 KW 82 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2017/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.6 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2017/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 i 12V 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 12V 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 16V 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |