4.862,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK436 | Težina [kg]: 1kg | Dužina pakovanja [cm]: 72cm | Širina pakovanja [cm]: 60cm | Visina pakovanja [cm]: 7cm | Spart line kod: mrg1380 | GTIN: 5412096761065
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK436 |
| Težina [kg] | 1kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 72cm |
| Širina pakovanja [cm] | 60cm |
| Visina pakovanja [cm] | 7cm |
| Spart line kod | mrg1380 |
| GTIN | 5412096761065 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 2Q0513049BE (AUDI) 2Q0513049BF (AUDI) 2Q0513049AK (SEAT) 2Q0513049AL (SEAT) 2Q0513049AP (SEAT) 2Q0513049AQ (SEAT) 2Q0513049BB (SEAT) 2Q0513049BN (SEAT) 2Q0513049AL (SKODA) 2Q0513049BT (SKODA) 2Q0513049CA (SKODA) 2Q0513049CH (SKODA) 2Q0513049CJ (SKODA) 2Q0513049CK (SKODA) 2Q0513049CL (SKODA) 2Q0513049CM (SKODA) 2Q0513049CR (SKODA) 2Q0513049CS (SKODA) 2Q0513049AL (VW) 2Q0513049AN (VW) 2Q0513049BH (VW) 2Q0513049BJ (VW) 2Q0513049BL (VW) 2Q0513049BN (VW) 2Q0513049CC (VW) 2Q0513049CE (VW) 2Q0513049DB (VW) 2Q0513049DC (VW) 2Q0513049DD (VW) 2Q0513049DE (VW) |
| AUDI A1 Sportback (GBA) 25 TFSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 35 TFSI 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.5 TSI 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.6 TDI 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/07 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 MPi 59 KW 80 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.6 TDI 59 KW 80 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/06 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |