5.104,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica gore | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Težina [kg]: 1kg | Dužina pakovanja [cm]: 82cm | Širina pakovanja [cm]: 60cm | Visina pakovanja [cm]: 7cm | Spart line kod: mrg1182a | GTIN: 5412096504693
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Težina [kg] | 1kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 82cm |
| Širina pakovanja [cm] | 60cm |
| Visina pakovanja [cm] | 7cm |
| Spart line kod | mrg1182a |
| GTIN | 5412096504693 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 562100026R (RENAULT) 562108593R (RENAULT) |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ16, KZ28) 97 KW 132 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ2B, KZ11) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 96 KW 130 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ29, KZ14, KZ1W, KZ10, KZ1F,... 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1G, KZ1W, KZ0R) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 78 KW 106 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi 63 KW 86 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW 110 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 dCi (KZ00, KZ12, KZ13) 96 KW 130 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 132 KW 180 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 162 KW 220 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2016/01 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |