7.403,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | broj proizvoda za proizvod u paru: 742273SP | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK305 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK140 | Težina [kg]: 5kg | Dužina pakovanja [cm]: 42cm | Širina pakovanja [cm]: 56cm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Spart line kod: mr742272sp | GTIN: 5412096739767
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| broj proizvoda za proizvod u paru | 742273SP |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK305 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK140 |
| Težina [kg] | 5kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 42cm |
| Širina pakovanja [cm] | 56cm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Spart line kod | mr742272sp |
| GTIN | 5412096739767 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 13434132 (OPEL) 13434134 (OPEL) 13434138 (OPEL) 13434140 (OPEL) 345084 (OPEL) 345086 (OPEL) 345090 (OPEL) 345092 (OPEL) 13434132 (VAUXHALL) 13434134 (VAUXHALL) 13434138 (VAUXHALL) 13434140 (VAUXHALL) |
| OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) 66 KW 90 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68) 152 KW 207 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| OPEL CORSA E Sanduk/Hatchback (X15) 1.2 (08) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E Sanduk/Hatchback (X15) 1.3 CDTI (08) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E Sanduk/Hatchback (X15) 1.3 CDTI (08) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E Sanduk/Hatchback (X15) 1.4 (08) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| OPEL CORSA E Sanduk/Hatchback (X15) 1.4 (08) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/09 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |