8.745,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Način pričvršćivanja amortizera: obujmica dole | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 374mm | Dužina 2 [mm]: 552mm | Prečnik otvora [mm]: 32mm | Prečnik klipnjače [mm]: 22mm | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: MK378 | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: PK170 | Težina [kg]: 5kg | Dužina pakovanja [cm]: 9cm | Širina pakovanja [cm]: 57cm | Visina pakovanja [cm]: 3cm | Spart line kod: mr742024sp | GTIN: 5412096539619
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Način pričvršćivanja amortizera | obujmica dole |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 374mm |
| Dužina 2 [mm] | 552mm |
| Prečnik otvora [mm] | 32mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 22mm |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | MK378 |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | PK170 |
| Težina [kg] | 5kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 9cm |
| Širina pakovanja [cm] | 57cm |
| Visina pakovanja [cm] | 3cm |
| Spart line kod | mr742024sp |
| GTIN | 5412096539619 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1693200530 (MERCEDES-BENZ) 1693201130 (MERCEDES-BENZ) 1693201730 (MERCEDES-BENZ) A1693200530 (MERCEDES-BENZ) A1693201430 (MERCEDES-BENZ) A1693201730 (MERCEDES-BENZ) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 150 (245.231) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 160 (245.231) 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 (245.232) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 NGT (245.233) 85 KW 116 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 (245.232) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 CDI (245.207) 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 NGT (245.233) 85 KW 116 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 (245.233) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 TURBO (245.234) 142 KW 193 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/11 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |