6.589,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Vrsta amortizera: Pritisak gasa | Konstrukcija amortizera: Teleskopski amortizer | Način pričvršćivanja amortizera: ušica dole | Način pričvršćivanja amortizera: čivija (osovinica) gore | Sistem amortizera: sa dve cevi | Garancija: 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru | Dužina 1 [mm]: 393mm | Dužina 2 [mm]: 604mm | Prečnik otvora [mm]: 25mm | Prečnik klipnjače [mm]: 12mm | Broj proizvoda preporučene dodatne opreme: 4 | Težina [kg]: PK297kg | Dužina pakovanja [cm]: 1cm | Širina pakovanja [cm]: 6cm | Visina pakovanja [cm]: 50cm | Spart line kod: mr5621st | GTIN: 0048598039019
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta amortizera | Pritisak gasa |
| Konstrukcija amortizera | Teleskopski amortizer |
| Način pričvršćivanja amortizera | ušica dole |
| Način pričvršćivanja amortizera | čivija (osovinica) gore |
| Sistem amortizera | sa dve cevi |
| Garancija | 5 godina garancije sa priborom pri zameni u paru |
| Dužina 1 [mm] | 393mm |
| Dužina 2 [mm] | 604mm |
| Prečnik otvora [mm] | 25mm |
| Prečnik klipnjače [mm] | 12mm |
| Broj proizvoda preporučene dodatne opreme | 4 |
| Težina [kg] | PK297kg |
| Dužina pakovanja [cm] | 1cm |
| Širina pakovanja [cm] | 6cm |
| Visina pakovanja [cm] | 50cm |
| Spart line kod | mr5621st |
| GTIN | 0048598039019 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 553101E200 (HYUNDAI) 5453101G210 (KIA) 553101G110 (KIA) 553101G210 (KIA) |
| HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/08 do 2010/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/08 do 2010/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/08 do 2010/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.4 GL 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/11 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.5 CRDi GLS 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/11 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.6 GLS 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/11 do 2012/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| KIA RIO II (JB) 1.4 16V 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |
| KIA RIO II Sedan (JB) 1.4 16V 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II Sedan (JB) 1.5 CRDi 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II Sedan (JB) 1.5 CRDi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE | ||||||
| KIA RIO II Sedan (JB) 1.6 16V 82 KW 112 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 do 2011/12 | Vešanje/amortizovanje | Amortizer | MONROE |