1.738,00 RSD
Proizvođač: MOOG | Šipka/spona: Spojna šipka | Dimenzija navoja 1: M10X1.25 | Dimenzija navoja 2: M10X1.25 | Dužina [mm]: 251mm | Prečnik 1 [mm]: 19mm | Prečnik 2 [mm]: 19mm | Prečnik 3 [mm]: 9mm | Vrsta pakovanja: Kutija | Dužina pakovanja [cm]: 34cm | Širina pakovanja [cm]: 5cm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Spart line kod: mgmd-ls-15303 | GTIN: 4060426212711
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Dimenzija navoja 1 | M10X1.25 |
| Dimenzija navoja 2 | M10X1.25 |
| Dužina [mm] | 251mm |
| Prečnik 1 [mm] | 19mm |
| Prečnik 2 [mm] | 19mm |
| Prečnik 3 [mm] | 9mm |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Dužina pakovanja [cm] | 34cm |
| Širina pakovanja [cm] | 5cm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Spart line kod | mgmd-ls-15303 |
| GTIN | 4060426212711 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | DA6A34170 (MAZDA) DA7V34170 (MAZDA) |
| MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 D (DJ5FS) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/08 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (DJLFS) 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG |
| MAZDA CX-3 (DK) 1.5 SKYACTIV-D (DK2WS, DK5FW) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 1.5 SKYACTIV-D AWD (DK4WS, DK5AW) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 1.8 SKYACTIV-D (DK4WS) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G 89 KW 121 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG | ||||||
| MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2015/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | MOOG |