20.482,01 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Dužina [mm]: 199mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 14mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 2mm | Materijal: 18 | Šipka/spona: 5 | Strana ugradnje: Čelik | Strana ugradnje: Spojna šipka | Težina [kg]: Zadnja osovina levokg | Poštovati informaciju o servisiranju: Zadnja osovina desno | Spart line kod: nf48214 | GTIN: 4027816482147
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 199mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 14mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 2mm |
| Materijal | 18 |
| Šipka/spona | 5 |
| Strana ugradnje | Čelik |
| Strana ugradnje | Spojna šipka |
| Težina [kg] | Zadnja osovina levokg |
| Poštovati informaciju o servisiranju | Zadnja osovina desno |
| Spart line kod | nf48214 |
| GTIN | 4027816482147 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 48830-60060 (TOYOTA) |
| TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150, GDJ151) 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2009/07 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ150_, KDJ150, KDJ155) 127 KW 173 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2009/07 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_, KDJ150R, KDJ155R) 140 KW 190 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2009/07 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) 207 KW 282 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/07 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150) 202 KW 275 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/07 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN |