3.685,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | broj proizvoda za proizvod u paru: 48040 | Dužina [mm]: 90mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 10mm | Dimenzija spoljnjeg navoja: M12 x 1 | Dužina navoja [mm]: 25mm | Širina ključa: 23 | Materijal: 3 | Šipka/spona: 18 | Strana ugradnje: Čelik | Težina [kg]: Spojna šipkakg | Dopunski proizvod/dopunska informacija: Zadnja osovina desno | Poštovati informaciju o servisiranju: 0 | Spart line kod: ng48041 | GTIN:
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| broj proizvoda za proizvod u paru | 48040 |
| Dužina [mm] | 90mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 10mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M12 x 1 |
| Dužina navoja [mm] | 25mm |
| Širina ključa | 23 |
| Materijal | 3 |
| Šipka/spona | 18 |
| Strana ugradnje | Čelik |
| Težina [kg] | Spojna šipkakg |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | Zadnja osovina desno |
| Poštovati informaciju o servisiranju | 0 |
| Spart line kod | ng48041 |
| GTIN | |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 55540-2W000 (HYUNDAI) 55540-2W000 (KIA) |
| Može biti zamenjen delovima sa brojevima | 48040 |