3.333,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | broj proizvoda za proizvod u paru: 48016 | Dužina [mm]: 267mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 8mm | Dimenzija spoljnjeg navoja: M10 x 1 | Dužina navoja [mm]: 25mm | Širina ključa: 18 | Materijal: 17 | Šipka/spona: Čelik | Strana ugradnje: Spojna šipka | Težina [kg]: Prednja osovina levokg | Dopunski proizvod/dopunska informacija: 0 | Poštovati informaciju o servisiranju: 33 | Spart line kod: ng48015 | GTIN: 4027816480150
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| broj proizvoda za proizvod u paru | 48016 |
| Dužina [mm] | 267mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 8mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M10 x 1 |
| Dužina navoja [mm] | 25mm |
| Širina ključa | 18 |
| Materijal | 17 |
| Šipka/spona | Čelik |
| Strana ugradnje | Spojna šipka |
| Težina [kg] | Prednja osovina levokg |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | 0 |
| Poštovati informaciju o servisiranju | 33 |
| Spart line kod | ng48015 |
| GTIN | 4027816480150 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 5087.80 (CITROËN) 4056A065 (MITSUBISHI) 5087.80 (PEUGEOT) |
| CITROËN C-ZERO C-Zero 35 KW 48 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/10 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CITROËN C-ZERO C-Zero 47 KW 64 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/10 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CITROËN C-ZERO C-Zero 49 KW 67 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/10 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN |
| MITSUBISHI i (HA_) MiEV (HA4W) 49 KW 67 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2006/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| MITSUBISHI i (HA_) MiEV (HA4W, HA3W) 35 KW 48 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2006/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| MITSUBISHI i (HA_) MiEV (HA4W, HA3W) 47 KW 64 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2006/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN |
| PEUGEOT ION Electric 35 KW 48 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/11 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| PEUGEOT ION Electric 47 KW 64 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/11 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN | ||||||
| PEUGEOT ION Electric 49 KW 67 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2010/11 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | FEBI BILSTEIN |