2.244,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M12x1.75 | Dimenzija navoja 2: M12x1.75 | Šipka/spona: Spojna šipka | broj proizvoda za proizvod u paru: TC2680 | Širina [mm]: 35mm | Visina [mm]: 66mm | Dužina [mm]: 226mm | Spart line kod: dltc2679 | GTIN: 5012759503270
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M12x1.75 |
| Dimenzija navoja 2 | M12x1.75 |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| broj proizvoda za proizvod u paru | TC2680 |
| Širina [mm] | 35mm |
| Visina [mm] | 66mm |
| Dužina [mm] | 226mm |
| Spart line kod | dltc2679 |
| GTIN | 5012759503270 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 1732874 (FORD) 1732874 (FORD USA) AB313053CA (FORD USA) EB3C3053BA (FORD USA) |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 147 KW 200 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI |