1.342,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M10x1.5 | Dimenzija navoja 2: M10x1.5 | Šipka/spona: Spojna šipka | Širina [mm]: 34mm | Visina [mm]: 61mm | Dužina [mm]: 5mm | Spart line kod: dltc2658 | GTIN: 5012759503164
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M10x1.5 |
| Dimenzija navoja 2 | M10x1.5 |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Širina [mm] | 34mm |
| Visina [mm] | 61mm |
| Dužina [mm] | 5mm |
| Spart line kod | dltc2658 |
| GTIN | 5012759503164 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 95947829 (CHEVROLET) 95947829 (GENERAL MOTORS) |
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG 50 KW 68 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG 60 KW 82 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI |