1.144,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M10x1.25 | Dimenzija navoja 2: M10x1.25 | Šipka/spona: Spojna šipka | broj proizvoda za proizvod u paru: TC1402 | Širina [mm]: 70mm | Visina [mm]: 90mm | Dužina [mm]: 200mm | Spart line kod: dltc1403 | GTIN: 5012759350560
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M10x1.25 |
| Dimenzija navoja 2 | M10x1.25 |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| broj proizvoda za proizvod u paru | TC1402 |
| Širina [mm] | 70mm |
| Visina [mm] | 90mm |
| Dužina [mm] | 200mm |
| Spart line kod | dltc1403 |
| GTIN | 5012759350560 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 54840-1C000 (HYUNDAI) 548401C100 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 60 KW 82 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 77 KW 106 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Vešanje točkova | Šipka/spona, stabilizator | DELPHI |